Najem orodja
Košarica
(0)
Košarica
(0)

Žaga za izrezovanje lukenj PRO Sheet Metal PC Plus, 44 mm


Blagovna znamka: Bosch
Šifra: BO2608594453
Podrobnejši opis

5 kos na zalogi pri dobavitelju

Predvidena dobava: 3 dni

Redna cena: 18,20 €
Popust: 23%
14,01 € z DDV
Dodaj med priljubljene
Dodaj v primerjavo

Opis naprave

  • Dolga življenjska doba pri izrezovanju lukenj v pločevino! Ko režete pločevino, potrebujete žago za izrezovanje lukenj, ki je dovolj močna, da prereže trdo jeklo ter še vedno omogoča čiste in učinkovite reze cevi. PRO Sheet Metal izpolnjuje vse te zahteve in je med profesionalnimi obdelovalci kovin zelo priljubljena. Žago za izrezovanje lukenj PRO Sheet Metal smo izdelali za obrtnike, ki morajo rezati kovino. Njeni zobje so narejeni iz HSS z 8 % kobalta, zaradi česar so ostri in vzdržljivi. Ima vzdržljivo telo in priročno izmetno vzmet, ki ti pomaga z lahkoto odstraniti vrtalno jedro.

Video predstavitev


Zadnje ogledano


Makita

Šifra: 1913H8-0
Dodaj med priljubljene
Dodaj v primerjavo

Pokrov za mulčenje LM004G

Na zalogi pri dobavitelju (Dobava: 1 dan)
Naša cena:
11,00 €

Bosch

Šifra: BO2608901167
Dodaj med priljubljene
Dodaj v primerjavo

EXPERT C470 brusni papir s 7 luknjami za večnamenske brusilnike, 100 x 150 mm, G 400,...

1 kos pri dobavitelju (Dobava: 3 dni)
Naša cena:
53,99 € 41,57 €
Makita forum

Postanite član MAKITA FORUMA

Makita forum je skupina, za lastnike orodij Makita in pa člane, ki bodo to še postali. Forum vodi tehnično zelo podkovana ekipa, ki bo našla strokoven odgovor na vsako vaše vprašanje.

Darilni boni

Podarite DARILNI BON

Razveselite svoje najdražje z odličnim darilom, za rojstni dan, dekliščino, fantovščino, abrahama ali pa kar tako. Darilo, ki vsakomur pričara nasmeh na obraz.