Najem orodja
Košarica
(0)
Košarica
(0)

Žaga za izrezovanje lukenj EXPERT Tough Material, 70 x 60 mm


Blagovna znamka: Bosch
Šifra: BO2608900434
Podrobnejši opis

3 kos na zalogi pri dobavitelju

Predvidena dobava: 3 dni

Redna cena: 52,80 €
Popust: 23%
40,66 € z DDV
Dodaj med priljubljene
Dodaj v primerjavo

Opis naprave

  • Dolga življenjska doba pri rezanju lukenj v različne materiale! Zdi se, da večina žag za izrezovanje lukenj za les in kovino deluje dobro – dokler ne zadeneš utrjenega žeblja ali vijaka. Potem kričijo in kadijo in meljejo, dokler jim ne odtrga zob, ti pa še nisi niti na polovici. S svojimi karbidnimi zobmi se žaga EXPERT Multi Material PC Plus malce upočasni šele takrat, ko zadene v kovino, ki jo počasi prereže in vedno znova izreže luknje. Žaga za izrezovanje lukenj Bosch EXPERT Multi Material PC Plus je odlična vsestranska naprava za vsakega profesionalca – ker polovična luknja ni vredna niti polovice.

Video predstavitev


Zadnje ogledano


Makita

Šifra: B-51041
Dodaj med priljubljene
Dodaj v primerjavo

Sveder HSS-TiN za kovino, 1/4 vpetje 10

5 kos na zalogi
Naša cena:
9,80 € 6,12 €

Makita

Šifra: D-28488
Dodaj med priljubljene
Dodaj v primerjavo

Lamelna plošča-stekl.vlakna,ravna,kovina

Na zalogi pri dobavitelju (Dobava: 1 dan)
Naša cena:
7,70 €
Makita forum

Postanite član MAKITA FORUMA

Makita forum je skupina, za lastnike orodij Makita in pa člane, ki bodo to še postali. Forum vodi tehnično zelo podkovana ekipa, ki bo našla strokoven odgovor na vsako vaše vprašanje.

Darilni boni

Podarite DARILNI BON

Razveselite svoje najdražje z odličnim darilom, za rojstni dan, dekliščino, fantovščino, abrahama ali pa kar tako. Darilo, ki vsakomur pričara nasmeh na obraz.